Dlaczego powinneś wybrać właśnie nas ?

Complex-IT specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego dla firm oraz osób prywatnych. Nasza oferta pozwala na przygotowanie oprogramowania dopasowanego do wymagań najbardziej wymagających Klientów. Programy na zamówienie skutecznie wspierają procesy biznesowe i technologiczne Twojej Firmy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu specjalistycznych programów, oferujemy pomoc w znalezieniu optymalnych rozwiązań informatycznych, wspierających pracę każdego przedsiębiorstwa.

W tworzeniu oprogramowania dedykowanego wykorzystujemy metody analizy użyteczności i dostępności, co pozwala na przygotowanie systemów charakteryzujących się wysokim stopniem wygody obsługi i przystosowania do realnych potrzeb zamawiającego.

Nasze oprogramowanie zapewnia satysfakcje z dokonanego trafnego i świadomego zakupu.

Oprogramowanie

Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się tworzeniem aplikacji dedykowanych dla małych, jak i dużych firm. Na podstawie zdobytego doświadczenia potrafimy stworzyć oprogramowanie, które sprosta wymaganiom rynku.

Podejmując się zlecenia określamy jasno i szczegółowo, czego Klient oczekuje. Pozwala to na tworzenie, od zera, produktu w pełni satysfakcjonującego. Służymy przy tym radą, gdy przychodzi do podejmowaniu decyzji i precyzowaniu oczekiwań.

Na dzień dzisiejszy nastawiamy się głównie na programowanie z wykorzystaniem Microsoft-owej platformy .NET i języka C#. Politykę taką wdrażamy od roku 2005, co pozwoliło nam na zdobycie nietrywialnego doświadczenia.

Oprogramowanie dedykowane

Sklepy internetowe

Powstanie handlu internetowego otworzyło niespotykane dotąd możliwości odpowiadania na potrzeby klientów i utrzymywania kontaktów z nimi za pomocą rozwiązań dla handlu elektronicznego. Niskie koszty, elastyczność i rosnąca popularność komunikacji elektronicznej, czynią z niej znakomitą sposobność rozszerzenia działalności gospodarczej dla każdej firmy. To właśnie Internet jest mechanizmem napędzającym dynamiczny rozwój handlu elektronicznego.

Jesteśmy w stanie wykonć dla Ciebie nawet najbardziej zaawansowany sklep internetowy.

Sklepy internetowe

Complex-IT
Volley

Complex-IT Volley to drużyna siatkarska stworzona i sponsorowana przez firmę Complex-IT z Sosnowca.

W skład drużyny wchodzą:

Aktualną pozycję drużyny można śledzić na stronie:

MOSiR Mysłowice

Charytatywnie

Jeżeli jesteście Państwo fundacją, organizacją lub stowarzyszeniem Pro publico bono chętnie stworzymy dla Państwa stronę WWW za darmo.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt, poprzez formularz zgłoszeniowy zawarty na stronie:

Complex-IT - Charytatywnie

Lub przesłanie maila na adres:

biuro@complex-it.pl

Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia zasad współpracy i przekazania wszystkich szczegółów dotyczących darmowych stron.

Eko strona

Czy strona internetowa musi być droga ?

NIE !

Jeżeli szukają Państwo nierozbudowanej strony internetowej opartej o kilka podstron i przedstawiających Państwa ofertę - Eko strona jest czymś dla Was.

Eco strona - charakteryzuje się

Aby dowiedzieć się wiecej wejdź na stronę:

Eko strona

all right reserved by Complex-IT - WEBdesign - projektowanie oraz tworzenie stron, oferujemy również tworzenie oprogramowania, aplikacji dedykowanych w Katowicach i Sosnowcu