Projektowanie stron WWW - webdesign

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest jedną z podstawowych form reklamy i promocji przedsiębiorstwa. Dobrze zaprojektowana witryna to połączenie nienagannego kodu, kreatywności, polotu i marketingu. Powstawanie strony można podzielić na następujące etapy:

  • Zgromadzenie danych o przedsiębiorstwie
  • Przeanalizowanie dotychczasowych form promocji przedsiębiorstwa
  • Analiza konkurencji
  • Opracowanie szaty graficznej
  • Wybranie odpowiedniego oprogramowania
  • Kodowanie strony
  • Pozycjonowanie strony

Complex-IT proponuje Państwu zrealizowanie tych etapów w sposób profesjonalny, przez wyszkoloną kadrę, w krótkim terminie i przy niewielkich nakładach finansowych. Nasza firma, podejmując się stworzenia strony, przygotowuje jej 3 projekty, z których Państwo wybieracie ten, który będzie dalej rozwijany i dostosowywany do Państwa potrzeb i gustów. Podczas opracowywania witryn wykorzystujemy m.in. takie technologie jak: ASP, HTML, XHTML, XML, CSS, JavaScript, Flash, PHP, JSP, MySQL, .NET, WML. Wszystkie strony możemy zintegrować z już istniejącymi lub dopiero opracowywanymi bazami danych.

Dodatkowo proponujemy stworzenie wielojęzycznej wersji strony, z dynamicznie zarządzaną zawartością (CMS).

Nasze ostatnie realizacje

BPM
Centrum Rowerowe
Czas Franczyzy
Ekogeneracja
Exitomedia
Muzeum Energetyki
Partner Steel
Poccolocco
Profisquash
Rainbow
Skicentrum
Somkol
Steeltrade

Program - Eko strona

Specjalnie dla firm, które nie potrzebują bardzo rozbudowanych oraz zaawansowanych technologicznie stron WWW, stworzyliśmy program "Eko strona".

Eko-nomiczna, to podstawowe założenie tej oferty. W pakiecie z ofertą dostarczamy hosting oraz podstawową opiekę.

Dowiedz się więcej

Bazy danych

Projektujemy oraz wykonujemy bazy danych dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Stworzone przez Nas rozwiązania charakteryzują się wysoką wydajnością i odpowiednim poziomem bezpieczeństwa. Integrujemy bazy danych z innymi działającymi u Klienta tak, aby możliwa była migracja danych pomiędzy nimi. Już na etapie projektowania konsultujemy się z Klientem aby efekt końcowy był zadowalający i spełniał wszystkie założenia. Zapewniamy przy tym pełne udokumentowanie projektu bazy danych. Łączymy nasze rozwiązania z interfejsem internetowym przy pomocy nowoczesnych technologii, uzyskując w ten sposób funkcjonalną stronę www.

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu baz danych przechowujących dane osobowe. Jest to szczególnie istotne w związku z wejściem w życie Ustawy o ochronie danych osobowych.

Szybko i sprawnie instalujemy i konfigurujemy system bazodanowy u Klienta. Wykonujemy okresowe kopie bezpieczeństwa minimalizując w ten sposób ryzyko utraty danych wskutek nieprzewidywalnych okoliczności.

Na życzenie przeprowadzamy podstawowe szkolenia z zakresu relacyjnych baz danych oraz bieżącej administracji.

Complex-IT
Volley

Complex-IT Volley to drużyna siatkarska stworzona i sponsorowana przez firmę Complex-IT z Sosnowca.

W skład drużyny wchodzą:

Aktualną pozycję drużyny można śledzić na stronie:

MOSiR Mysłowice

Charytatywnie

Jeżeli jesteście Państwo fundacją, organizacją lub stowarzyszeniem Pro publico bono chętnie stworzymy dla Państwa stronę WWW za darmo.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt, poprzez formularz zgłoszeniowy zawarty na stronie:

Complex-IT - Charytatywnie

Lub przesłanie maila na adres:

biuro@complex-it.pl

Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia zasad współpracy i przekazania wszystkich szczegółów dotyczących darmowych stron.

Eko strona

Czy strona internetowa musi być droga ?

NIE !

Jeżeli szukają Państwo nierozbudowanej strony internetowej opartej o kilka podstron i przedstawiających Państwa ofertę - Eko strona jest czymś dla Was.

Eco strona - charakteryzuje się

Aby dowiedzieć się wiecej wejdź na stronę:

Eko strona

all right reserved by Complex-IT - WEBdesign - projektowanie oraz tworzenie stron, oferujemy również tworzenie oprogramowania, aplikacji dedykowanych w Katowicach i Sosnowcu