SteelTrade

steeltrade SteelTrade jest przykładem firmy, gdzie wszystko dzieje się szybko i musi być zrobione dobrze. Ten projekt również taki był.

Szybko, solidnie i tanio. Tak powstawała witryna SteelTrade.pl Typowa strona firmowa zawierająca wszystkie niezbędne dla klientów informacje. Kontakt, oferta, dojazd, galeria i asortyment to zakładki, które w większości przypadków wystarczają.

System został przygotowany w technologii .NET ponieważ podeszliśmy do tematu profesjonalnie i patrząc perspektywicznie. Dzięki tej technologii w późniejszym terminie będzie można włączyć inne moduły jak np.: zamawianie przez stronę, obsługa płatności i wiele innych.

Complex-IT
Volley

Complex-IT Volley to drużyna siatkarska stworzona i sponsorowana przez firmę Complex-IT z Sosnowca.

W skład drużyny wchodzą:

Aktualną pozycję drużyny można śledzić na stronie:

MOSiR Mysłowice

Charytatywnie

Jeżeli jesteście Państwo fundacją, organizacją lub stowarzyszeniem Pro publico bono chętnie stworzymy dla Państwa stronę WWW za darmo.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt, poprzez formularz zgłoszeniowy zawarty na stronie:

Complex-IT - Charytatywnie

Lub przesłanie maila na adres:

biuro@complex-it.pl

Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia zasad współpracy i przekazania wszystkich szczegółów dotyczących darmowych stron.

Eko strona

Czy strona internetowa musi być droga ?

NIE !

Jeżeli szukają Państwo nierozbudowanej strony internetowej opartej o kilka podstron i przedstawiających Państwa ofertę - Eko strona jest czymś dla Was.

Eco strona - charakteryzuje się

Aby dowiedzieć się wiecej wejdź na stronę:

Eko strona

all right reserved by Complex-IT - WEBdesign - projektowanie oraz tworzenie stron, oferujemy również tworzenie oprogramowania, aplikacji dedykowanych w Katowicach i Sosnowcu