Nasz produkt - SellMoris

Sklep internetowy SellMoris jest kompleksowym rozwiązaniem informatycznym wspierającym sprzedaż produktów w Internecie. Innymi słowy jest systemem obsługi sklepu internetowego. Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat, a prace nad systemem trwały co najmniej 2 lata. Dzięki temu zdobyliśmy dużo doświadczenia, które następnie wykorzystaliśmy w stworzeniu i wykorzystujemy w udoskonalaniu Naszego produktu.

Jaką stosujemy technologię ?

Jeśli choć trochę interesujesz się branżą IT to z pewnością wiesz, iż technologia .NET firmy Microsoft rozwija się bardzo dynamicznie od kilku lat. Mamy już spore doświadczenie w tej dziedzinie dzięki czemu z powodzeniem stosujemy Nasze rozwiązania w praktyce.

Bezpieczeństwo danych, szybkość działania i niezawodność zapewnia nam baza danych SQL Server 2008. Wszystko to opieramy na serwerach znajdujących się w Niemczech, co zapewnia nam szybkie działanie systemu przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Możliwości naszego systemu i co nas odróżnia od innych

Gdybyśmy chcieli opisać dokładnie wszystkie funkcje Systemu z pewnością zajęlibyśmy Ci sporo cennego czasu. Wobec czego skupimy się na wg Nas najbardziej istotnych cechach produktu. Jeżeli Twoja ciekawość będzie na tyle mocna kliknij poniżej. Poznaj pełną liste funkcjonalności

Najważniejsze cechy to:

 • Indywidualne, nieszablonowe podejście do każdego projektu
 • Wsparcie międzynarodowej sprzedaży, obsługa wielu języków i walut
 • Bezpieczne płatności elektroniczne
 • Zaawansowany system rabatowy
 • Obsługa indywidualnych cenników
 • Wbudowany Newsletter
 • Integracja z systemami zewnętrznymi
 • Rozbudowany moduł obsługi reklamacji
 • Intuicyjne narzędzie do zarządzania sprzedażą
 • Możliwość własnoręcznego pozycjonowania witryny
 • Modułowość – umożliwia indywidualne skompletowanie funkcji Systemu

Podsumowanie

Gorąco zachęcamy do spotkania w Naszym biurze, gdzie będziemy w stanie zaprezentować System. Czy warto ? Oczywiście, że tak - to nic nie kosztuje. Potwierdzeniem niech będą Klienci, którzy już odnoszą wymierne korzyści jego eksploatacji. Dołącz do nich.

Complex-IT
Volley

Complex-IT Volley to drużyna siatkarska stworzona i sponsorowana przez firmę Complex-IT z Sosnowca.

W skład drużyny wchodzą:

Aktualną pozycję drużyny można śledzić na stronie:

MOSiR Mysłowice

Charytatywnie

Jeżeli jesteście Państwo fundacją, organizacją lub stowarzyszeniem Pro publico bono chętnie stworzymy dla Państwa stronę WWW za darmo.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt, poprzez formularz zgłoszeniowy zawarty na stronie:

Complex-IT - Charytatywnie

Lub przesłanie maila na adres:

biuro@complex-it.pl

Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia zasad współpracy i przekazania wszystkich szczegółów dotyczących darmowych stron.

Eko strona

Czy strona internetowa musi być droga ?

NIE !

Jeżeli szukają Państwo nierozbudowanej strony internetowej opartej o kilka podstron i przedstawiających Państwa ofertę - Eko strona jest czymś dla Was.

Eco strona - charakteryzuje się

Aby dowiedzieć się wiecej wejdź na stronę:

Eko strona

all right reserved by Complex-IT - WEBdesign - projektowanie oraz tworzenie stron, oferujemy również tworzenie oprogramowania, aplikacji dedykowanych w Katowicach i Sosnowcu