Program partnerski firmy Complex-IT

pozwala na zwiększenie Twoich miesięcznych dochodów. Nie musisz nic inwestować by stać się naszym partnerem. Zagwarantujemy Ci wszystkie potrzebne materiały by zacząć ! Twój wkład w rozpoczęcie współpracy wynosi 0 + Twoje chęci.

W kwestii przejrzystości relacji i rozliczeń podpiszemy z Tobą umowę, która zagwarantuje obu stronom bezpieczeństwo i satysfakcję ze współpracy.

Oprócz materiałów informacyjnych na początek otrzymasz od nas imienne wizytówki oraz w dalszej części współpracy, wykazując się odpowiednimi wynikami: telefon, laptopa, a nawet SAMOCHÓD !

Zapytaj już dziś o nasz program partnerski

wykorzystując formularz umieszczony na dole strony

Complex-IT
Volley

Complex-IT Volley to drużyna siatkarska stworzona i sponsorowana przez firmę Complex-IT z Sosnowca.

W skład drużyny wchodzą:

Aktualną pozycję drużyny można śledzić na stronie:

MOSiR Mysłowice

Charytatywnie

Jeżeli jesteście Państwo fundacją, organizacją lub stowarzyszeniem Pro publico bono chętnie stworzymy dla Państwa stronę WWW za darmo.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt, poprzez formularz zgłoszeniowy zawarty na stronie:

Complex-IT - Charytatywnie

Lub przesłanie maila na adres:

biuro@complex-it.pl

Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia zasad współpracy i przekazania wszystkich szczegółów dotyczących darmowych stron.

Eko strona

Czy strona internetowa musi być droga ?

NIE !

Jeżeli szukają Państwo nierozbudowanej strony internetowej opartej o kilka podstron i przedstawiających Państwa ofertę - Eko strona jest czymś dla Was.

Eco strona - charakteryzuje się

Aby dowiedzieć się wiecej wejdź na stronę:

Eko strona

all right reserved by Complex-IT - WEBdesign - projektowanie oraz tworzenie stron, oferujemy również tworzenie oprogramowania, aplikacji dedykowanych w Katowicach i Sosnowcu