Programy na zamówienie

Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się tworzeniem aplikacji dedykowanych dla małych, jak i dużych firm. Na podstawie zdobytego doświadczenia potrafimy napisać oprogramowanie, które sprosta wymaganiom rynku.

Podejmując się zlecenia określamy jasno i szczegółowo, czego Klient oczekuje. Pozwala to na tworzenie, od zera, produktu w pełni satysfakcjonującego. Służymy przy tym radą, gdy przychodzi do podejmowaniu decyzji i precyzowaniu oczekiwań.

Stosowane technologie

Obecnie nastawiamy się głównie na programowanie z wykorzystaniem Microsoft-owej platformy .NET i języka C#. Politykę taką wdrażamy od roku 2005, co pozwoliło nam na zdobycie nietrywialnego doświadczenia.

W razie potrzeby skłonni jesteśmy kreaować produkty używając do tego celu narzędzi, takich jak: Java, Delphi, C++.

Jako grupa ambitnych ludzi, chętnie podejmujemy się rozwojowych zadań. Starając się stosować maksymalnie innowacyjne rozwiązania.

Complex-IT
Volley

Complex-IT Volley to drużyna siatkarska stworzona i sponsorowana przez firmę Complex-IT z Sosnowca.

W skład drużyny wchodzą:

Aktualną pozycję drużyny można śledzić na stronie:

MOSiR Mysłowice

Charytatywnie

Jeżeli jesteście Państwo fundacją, organizacją lub stowarzyszeniem Pro publico bono chętnie stworzymy dla Państwa stronę WWW za darmo.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt, poprzez formularz zgłoszeniowy zawarty na stronie:

Complex-IT - Charytatywnie

Lub przesłanie maila na adres:

biuro@complex-it.pl

Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia zasad współpracy i przekazania wszystkich szczegółów dotyczących darmowych stron.

Eko strona

Czy strona internetowa musi być droga ?

NIE !

Jeżeli szukają Państwo nierozbudowanej strony internetowej opartej o kilka podstron i przedstawiających Państwa ofertę - Eko strona jest czymś dla Was.

Eco strona - charakteryzuje się

Aby dowiedzieć się wiecej wejdź na stronę:

Eko strona

all right reserved by Complex-IT - WEBdesign - projektowanie oraz tworzenie stron, oferujemy również tworzenie oprogramowania, aplikacji dedykowanych w Katowicach i Sosnowcu