MuzeumEnergetyki.pl

muzeumenergetyki W tym przypadku spotkaliśmy się z bardzo interesującym projektem. Dostaliśmy możliwość stworzenia oprogramowania oraz strony internetowej dla instytucji znajdującej się na Szlaku Zabytków techniki.

Pierwsza wizyta w muzeum zrobiła na nas „piorunujace” wrażenie. Pokazy wyładowań, bezpieczników powietrznych i skutków działania prądu zaskutkowała „połknięciem bakcyla”. Realizacja tego projektu była zarówno przyjemnością jak i nauką. Zarząd PTP Muzeum Energetyki bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków, jednak nie brakuje im też „luzu” podczas oprowadzania i chwalenia się swoimi eksponatami. A jest ich ponad 7000. Dzięki nam już wkrótce po zakończeniu kompleksowych prac w muzeum będzie je mógł ujrzeć cały świat.

Również w tym przypadku dostarczyliśmy również nasze przestrzenie dyskowe, które charakteryzują się bardzo szybkim czasem dostępu i stabilnością pracy. Oczywiście wszystko to jest uzupełnione o okresowe kopie bezpieczeństwa, dlatego właściciel śpi spokojnie.

Complex-IT
Volley

Complex-IT Volley to drużyna siatkarska stworzona i sponsorowana przez firmę Complex-IT z Sosnowca.

W skład drużyny wchodzą:

Aktualną pozycję drużyny można śledzić na stronie:

MOSiR Mysłowice

Charytatywnie

Jeżeli jesteście Państwo fundacją, organizacją lub stowarzyszeniem Pro publico bono chętnie stworzymy dla Państwa stronę WWW za darmo.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt, poprzez formularz zgłoszeniowy zawarty na stronie:

Complex-IT - Charytatywnie

Lub przesłanie maila na adres:

biuro@complex-it.pl

Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia zasad współpracy i przekazania wszystkich szczegółów dotyczących darmowych stron.

Eko strona

Czy strona internetowa musi być droga ?

NIE !

Jeżeli szukają Państwo nierozbudowanej strony internetowej opartej o kilka podstron i przedstawiających Państwa ofertę - Eko strona jest czymś dla Was.

Eco strona - charakteryzuje się

Aby dowiedzieć się wiecej wejdź na stronę:

Eko strona

all right reserved by Complex-IT - WEBdesign - projektowanie oraz tworzenie stron, oferujemy również tworzenie oprogramowania, aplikacji dedykowanych w Katowicach i Sosnowcu