McCain Poland S.A.

mc cain McCain Poland S.A. Zgłosił się do naszej firmy, po szczegółowym rozpoznaniu rynku firm tworzących oprogramowanie na zamówienie. Nasza firma została wybrana dzięki elastycznemu podejściu do przedstawionego problemu.

Problem przedstawiony przez McCain Poland S.A. polegał na monitorowaniu pracy marchendaiser'ów pracujących w zewnętrznych firmach. Firmy, do których zwrócił się McCain Poland S.A. Proponowały rozwiązania, opierające się o palmtopy lub smartphone'y udostępniane oczywiście przez w/w firmy. Rozwiązanie to było nie do zaakceptowania przez firmy, które dostarczały swoich pracowników.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaproponowaliśmy stworzenie systemu bazującego na telefonach komórkowych poszczególnych pracowników, systemie SMS oraz darmowych bramkach internetowych. Dzięki temu obniżyliśmy koszty wprowadzenia systemu do kosztów poszczególnych SMS'ów bez konieczności dzierżawy drogich urządzeń oraz kosztów Internetu w postaci transferu GPRS. Podczas pracy nad systemem został opracowany specjalny protokół, który po zdekodowaniu po stronie serwera dawał obraz pracy poszczególnych marchendaiser'ów. Elastyczność podczas realizacji tego projektu zaowocowała dłuższą współpracą z firmą McCain Poland S.A.

Complex-IT
Volley

Complex-IT Volley to drużyna siatkarska stworzona i sponsorowana przez firmę Complex-IT z Sosnowca.

W skład drużyny wchodzą:

Aktualną pozycję drużyny można śledzić na stronie:

MOSiR Mysłowice

Charytatywnie

Jeżeli jesteście Państwo fundacją, organizacją lub stowarzyszeniem Pro publico bono chętnie stworzymy dla Państwa stronę WWW za darmo.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt, poprzez formularz zgłoszeniowy zawarty na stronie:

Complex-IT - Charytatywnie

Lub przesłanie maila na adres:

biuro@complex-it.pl

Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia zasad współpracy i przekazania wszystkich szczegółów dotyczących darmowych stron.

Eko strona

Czy strona internetowa musi być droga ?

NIE !

Jeżeli szukają Państwo nierozbudowanej strony internetowej opartej o kilka podstron i przedstawiających Państwa ofertę - Eko strona jest czymś dla Was.

Eco strona - charakteryzuje się

Aby dowiedzieć się wiecej wejdź na stronę:

Eko strona

all right reserved by Complex-IT - WEBdesign - projektowanie oraz tworzenie stron, oferujemy również tworzenie oprogramowania, aplikacji dedykowanych w Katowicach i Sosnowcu