Kompania Piwowarska

komapnia piwowarska Kompania Piwowarska S.A. Zgłosiła się do naszej firmy, po szczegółowym rozpoznaniu rynku firm tworzących oprogramowanie na zamówienie. Nasza firma została wybrana dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pisaniu dedykowanych programów.

Zlecenie polegało na stworzeniu nakładki na program SAP, która umożliwiałaby przyspieszenie i ułatwienie pracy na liniach produkcyjnych. System wspiera raportowanie błędów technologicznych i umożliwiał zarządzanie nimi w przyjazny i intuicyjny sposób. Oprogramowanie miało działać w sieci rozproszonej jednak z wykorzystaniem Intranetu. Wymusiło to stworzenie odpowiednich mechanizmów zabezpieczających oraz spięcie trzech zakładów Kompani Piwowarskiej S.A. w jeden system. Po wdrożeniu pracownicy z Tychów, Poznania oraz Białegostoku mogli bez problemu zgłaszać niedogodności w działaniu linii produkcyjnych tym samym przyspieszając naprawy i modernizację. Podczas realizacji zlecania zostały wykorzystane technologię .NET w szczególności ASP oraz C#, sieci VPN oraz serwery bazodanowe MsSQL.

Complex-IT
Volley

Complex-IT Volley to drużyna siatkarska stworzona i sponsorowana przez firmę Complex-IT z Sosnowca.

W skład drużyny wchodzą:

Aktualną pozycję drużyny można śledzić na stronie:

MOSiR Mysłowice

Charytatywnie

Jeżeli jesteście Państwo fundacją, organizacją lub stowarzyszeniem Pro publico bono chętnie stworzymy dla Państwa stronę WWW za darmo.

W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt, poprzez formularz zgłoszeniowy zawarty na stronie:

Complex-IT - Charytatywnie

Lub przesłanie maila na adres:

biuro@complex-it.pl

Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia zasad współpracy i przekazania wszystkich szczegółów dotyczących darmowych stron.

Eko strona

Czy strona internetowa musi być droga ?

NIE !

Jeżeli szukają Państwo nierozbudowanej strony internetowej opartej o kilka podstron i przedstawiających Państwa ofertę - Eko strona jest czymś dla Was.

Eco strona - charakteryzuje się

Aby dowiedzieć się wiecej wejdź na stronę:

Eko strona

all right reserved by Complex-IT - WEBdesign - projektowanie oraz tworzenie stron, oferujemy również tworzenie oprogramowania, aplikacji dedykowanych w Katowicach i Sosnowcu